KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713047
nr 1271 3047
Pära Bjurström
, Sverige
Oljemålning, Mariaberget, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 26x36 cm
Pära Bjurström, svensk bildkonstnär.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:47:59
12/8 20:05:13
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm